Zakładanie firm
  • Pomoc w zakładaniu działalności gospodarczej
  • Pomoc w zakładaniu spółek

 

Założenie własniej działalności gospodarczej nie wydaje się skomplikowane. Trzeba wejść na stronę CEiDG, wypełnić wniosek, podpisać go w urzędzie lub online poprzez profil zaufany lub podpis elektroniczny i mamy swoją firmę. Jednak podczas wypełniania wniosku możmy natknąć się na rubryki, które nie do końca są jasne i zrozumiałe. Jaką wybrać formę opodatkowania, jakie rozlicze – kwartalne czy miesięczne?

Błąd w wyborze formy opodatkowania może nas słono kosztować, a na możliwość zmiany musimy czasami długo czekać. GAccountancy Biuro Rachunkowe chętnie zrobi symulację Twoich przyszłych przychodów i kosztów, i doradzi najbardziej optymalną formę opodatkowania dla Twojej firmy. Daj nam szansę zaoszczędzić Twój czas i pieniądze.

Jak każdy wie, zakładanie spółek nie jest prostą sprawą. W tym temacie najlepiej mieć doświadczenie zarówno księgowe jak i prawne. Ilość paragrafów w umowie spółki, może zdezorientować niejednego przedsiębiorcę. Do tego wnioski do KRS, uchwały i róznego rodzaju załączniki. W przypadku zakładania spółki czy to z ograniczoną odpowiedzialnością, czy komandytową, czy też akcyjną, partnerską, jawną mamy dwie mozliwości. Możemy skorzystać z usług kancelarii notarialnych lub założyć spółkę online. Pierwsza z metod jest bardzo kosztowna, druga znacznie tańsza, ale skomplikowana dlatego GAccountancy Biuro Rachunkowe wyspecjalizowało się dla Państwa w zakładaniu spółek online. Świadczymy pomoc w tym zakresie jak i posiadamy gotowe spółki na sprzedaż dla niemogących czekać na rejestrację, która czasami może się ciągnąć kilka tygodni.